כמה עולה משלוח?

משלוח חינם עד לבית/למקום העבודה באמצעות שליח, בכל רכישה מעל 150 שקלים  בכל רכישה מתחת לסכום של 150 ש"ח עלות משלוח עם שליח עד הבית הינה 38 ש"ח.

מתי יגיע המשלוח?

תוך 2-7 ימי עסקים. תלוי בקו ההפצה של חברת המשלוחים. השליח ייצור עמך קשר טלפוני על מנת לתאם את הגעתו, לכן יש להיות זמינה בטלפון שנמסר בטופס ההזמנה במהלך ימי העסקים הבאים.

הזמנות המתקבלות דרך האתר נשלחות ישירות ממחסני היבואן הרשמי של המותג אמיקה בישראל באמצעות חברת שליחויות אמינה ומקצועית ששירותיה מגיעים מדן ועד אילת.

משלוח ההזמנה נארז באותו יום העסקים או יום העסקים שלמחרת ומועבר לטיפולה של חברת המשלוחים וצפוי להגיע לכתובתך תוך 2-7 ימי עסקים, תלוי בקו ההפצה של חברת המשלוחים.

האם ניתן לתאם את המשלוח לטווח שעות מסוים?

ישנה עדיפות לעדכון כתובת משלוח בה תהיי זמינה ברוב שעות היום, למשל מקום העבודה על מנת שהתיאום יהיה קל, מהיר ונוח. לא נוכל להתחייב למשלוחים בטווח משלוחים מסוים מכיוון שהאספקה תלויה בקו ההפצה של חברת המשלוחים. בכל בעיה נקודתית מוזמנת ליצור איתנו קשר ונשמח לסייע.

האם ניתן לתאם איסוף עצמי?

כן, ניתן לתאם איסוף עצמי להזמנה בחינם ובתיאום מראש. בתהליך ההזמנה באתר סמני את אופציית האיסוף העצמי. כתובתינו: תל גיבורים 5, בית טפר, קומה 4 (מפת הגעה) בימים א-ה בין השעות 11-17. טלפון: 03-6352635.

האם ניתן לשלם במזומן?

ניתן לשלם במזומן לשליח ובתוספת עמלה של 25 שקלים על שירות איסוף התשלום מהלקוח והבאתו אלינו. יש לסמן "תשלום טלפוני" באופן התשלום על ההזמנה בקופה על מנת ששירות הלקוחות יצור קשר להשלמת ההזמנה.

האם ניתן לשלם בתשלומים?

ניתן לשלם בתשלומים – בעת התשלום ישנה אופציה לבחירת 2 או 3 תשלומים לעסקה.

כיצד ניתן להחזיר מוצר? 

ניתן להחזיר מוצר באריזתו המקורית ובתנאי שלא נעשה בו כל שימוש בצירוף קבלה ע"י הבאתו למשרדינו תוך 14 יום מיום קבלתו. כתובתינו: תל גיבורים 5, בית טפר, קומה 4 (מפת הגעה) בימים א-ה בין השעות 11-17.

המוצר שברשותי התקלקל, איך ניתן לתקן?

במידה והמוצר החשמלי נמצא במסגרת האחריות יש להעביר את המוצר למשרדינו לצורך בדיקת מעבדה ותיקונו. ניתן להעביר לנו את המוצר פיזית או עם שליח בשעות פעילות המשרד כפי שפורטו לעיל, או שנוכל לתאם עבורך איסוף של המכשיר והחזרתו לאחר התיקון עם שליח עד הבית בעלות של 75 ש"ח.

בכל שאלה נוספת ניתן לפנות לצוות שירות הלקוחות בצ'אט, כאן או בטלפון: 03-635-2635 

פרטים נוספים ניתן למצוא בתקנון האתר