מה ההבדל בין המחליקים שלנו?

21 פברואר, 2018 by

מחליקי שיער כבר מזמן הפכו למכשיר חובה בכל בית. אנחנו לא באמת צריכות לספר לכן איזה כיף זה שהשיער לא מסתדר בבוקר ואת בלי לחץ יכולה בכמה דקות להיראות מטופחת ומתוקתקת בעזרת מחליקי שיער מקצועיים. יש אירוע? את כבר לא חייבת לקבוע תור אצל הספר. חופשה בחו”ל? עם המחליק את Photo ready כל הזמן! בקיצור אנחנו נמצאות בעולם של DIY ונהנות מכל רגע.

שיער חלק ובעל ברק - שימוש במחליק אמיקה

שיער חלק ובעל ברק – שימוש במחליק אמיקה

אז בין אם את משתמשת ותיקה או שפשוט החלטת שאת רוצה להבין על מה כל הדיבור, אנחנו כאן כדי לעשות לך סדר 🙂

המחליקים של אמיקה מיוצרים בשני סוגים: מחליקים קרמיים העשויים מ-100% פלטות קרמיות (ולא רק מצופים קרמיקה) ו- מחליקי טיטניום בעלי פלטות טיטניום.

קולקציה שתכניס כיף לשגרת הטיפוח!

קולקציה שתכניס כיף לשגרת הטיפוח!

שני סוגי המחליקים שומרים על הלחות הטבעית של השיער באמצעות השימוש בטכנולוגיית האינפרא רד שאוטמת את מעטפת השיער על השורש ונותנת מראה נוצץ וחלק כמשי.

לשני המחליקים גוף חימום קרמי השומר על לחות השערה ומגן עליה מפני חדירת נזקי היום יום ומנטרל חשמל סטטי. הפלטות עצמן הינן פלטות צפות המאפשרות עיצובי שיער שונים: חלק/גלי ומבטיחות את יישור השיער בתנועה חלקה ללא משיכה או שבירה של השערה.

כמו כן שניהם מגיעים לטמפרטורה של עד -°232  צלזיוס ושומרים על טמפרטורה אחידה למשך כל זמן ההחלקה.

מחליק RAW טיטניום HOT PINK

מחליק RAW טיטניום HOT PINK

אז מה בכל זאת ההבדל?

השוני בין המחליקים הוא בננוטכנולוגיה המאפיינת אותם. המחקר הננומטרי עוסק בתכנון וביצירה של חומרים חדשים בקנה מידה קטן במטרה לנצלו לטובת קידמה טכנולוגית ופריצת גבולות חדשים.

במחליקים הקרמיים ישנו שימוש בגוף חימום קרמי בטכנולוגיית PTC המאפשרת חימום מהיר וטמפרטורה אחידה וגבוהה ואילו במחליקי הטיטניום יש שימוש בגוף חימום קרמי בטכנולוגיית MCH המאפשרת זמן חימום מהיר במיוחד וחזק פי 3 בעוצמתו. בנוסף, הטיטניום הוא חומר קל משקל ולמחליק צג דיגיטלי המשקף טמפרטורה מדויקת ומנגנון טיימר לכיבוי אוטומטי.

מה מיוחד במחליק הטיטניום MACH?

מחליק טיטניום מקצועי Mach 1

מחליק MACH 1 עשוי מפלטות טיטניום שחור בעיבוד מיקרוסקופי בטכנולוגיית חימום MCH ומנגנון חימום החזק כמעט פי 2 בעוצמתו מרוב מחליקי השיער הקיימים בשוק, בעל מסך מגע דיגיטלי המאפשר עבודה זריזה ויעילה ובעל טכנולוגיה חדשנית ומקצועית המתאימה במיוחד לעבודה במספרות ובמיוחד לצורך החלקות.

ואת המיני מחליק טיטניום שלנו כבר הכרת?

מחליק שיער מיני טיטניום מתאים לכל סוגי ההחלקות, לנסיעות, בתיק, לפני פגישות חשובות, לעיצוב פוני ושיער קצר בקלות. כמה קטן ככה עוצמתי! המיני מחליק שלנו לא מאכזב ומתחמם מהר עד לטמפרטורה של 200 מעלות.

מיני מחליק טיטניום עוצמתי

מיני מחליק טיטניום עוצמתי

DO IT YOURSELF