מה ההבדל בין הקרמים לתלתלים של אמיקה?

תלתלים – מה לא נאמר עליהם כבר? מצד אחד, תלתלים מקושרים למראה סקסי, חצוף, פרוע, שובב ואופנתי, ומצד שני תעיד כל מתולתלת כי מדובר בסוג של שיעבוד – יובש, פריזיות, בלגן ותלות בחומרי שיער ושגרת טיפוח אדוקה.

לטובת כל המתולתלות שלנו, החלטנו אחת ולתמיד להסביר על ההבדלים בין הקרמים השונים שלנו לתלתלים – על מנת שכל מתולתלת תמצא את האחד שלה.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by אמיקה ישראל (@amika_il) on

המוצר הבסיסי ביותר למתולתלת הוא קרם לחות לתלתלים, המבוסס על השמן הטבעי של האובליפיחה. הקרם מזין, מעניק לחות, מפחית פריז ומגדיר את התלתלים.

קרם לחות לתלתלים

הקרם עשיר במינרלים וויטמינים חיוניים המסייעים לשיקום השיער ומקלים על עיצובו בזכות פורמולה קלילה הנספגת במהירות מבלי להקשות את השיער ואינו מותיר תחושת דביקות או שמנוניות. הקרם מעניק מראה שיער חזק ובריא בניחוח נפלא.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Zendaya (@zendaya) on

המושג הבא שחובה על מתולתלות להכיר הוא – גלייז, סוג של ג'ל נוזלי וקליל באחיזה בינונית המסייע בפיסול והגדרת התלתלים בצורה מושלמת. לאמיקה שני סוגים של קרמים המשלבים גלייז בריכוזים שונים, כך שניתן למצוא התאמה מושלמת לסוג השיער.

20UP גלייז קרם תלתלים של אמיקה מעניק לחות ועיצוב לשיער ללא שטיפה על בסיס שמן האובליפיחה, מגדיר, בונה ומעצב תלתלים באופן מושלם. מעניק יכולת עיצוב, פיסול טקסטורות ונפח לתלתלים. בעל פורמולה קלילה ואוורירית הנספגת במהירות המכילה 20% גלייז ולעיצוב השיער. מתאים לשימוש על שיער גלי – מתולתל.

קרם הגלייז אינו מותיר תחושת קשיחות דביקות או שמנוניות. למתולתלות המעוניינת באקסטרא שליטה ואחיזה בשיער, מומלץ לנסות את ה-40UP גלייז קרם תלתלים המכיל כמות כפולה של גלייז בשיעור של 40%, ומאפשר להעניק לשיער לחות תוך כדי שליטה ויצירת תלתלים מפוסלים ומוגדרים היטב.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

כל הקרמים של אמיקה אינם מכילים סולפטים או פתלטים ואינם מנוסים על בעלי חיים.

אז לאחר שמצאת את קרם התלתלים המושלם עבורך – כיצד משתמשים?
מורחים את קרם הגלייז על השיער מהקצוות ועד לחלקו הפנימי של השיער. ניתן להשתמש בדיפיוזר או בידיים ליצירת תלתלים מוגדרים.

שיהיה לכן Good Hair Day ????

 

View this post on Instagram

 

A post shared by אמיקה ישראל (@amika_il) on