מהם ההבדלים בין מייבשי השיער שלנו?

מייבש שיער איכותי, מהיר ויעיל הוא פריט חובה בבית. מייבשי השיער של אמיקה הינם בעלי טכנולוגית עיצוב חדשנית ביותר והיחידה בארץ המאפשרת לך ליצור בקלות ובמהירות עיצובי שיער מקצועיים ובו זמנית לשמור על שיער בריא, רך כמשי, לח ומסודר לאורך כל היום או כל הלילה. אז איך אתן בוחרות מייבש שיער? ומה ההבדלים בין הפנים השונים? בואו נעשה סדר.

הקומפקטי – מייבש שיער מקצועי BLOW – INFRA


Blow הינו מייבש שיער חדש מבית אמיקה בעל טכנולוגיה חדשנית ומשופרת המאפשרת ייבוש שיער מהיר יותר בעזרת מכשיר קל משקל, חזק וקומפקטי בגודלו.
לפן מערכת ייחודית וחדישה של מנורות אינפרה אדומות המשדרות יונים שליליים לאורך כל תהליך הייבוש והעיצוב, דבר המאפשר את סגירת קשקשי השיער (קוטיקולות) להורדת החשמל הסטטי ועיצוב של שיער נעים למגע ועמיד בפני חדירת לחות.
למכשיר שני גופי חימום, בניגוד לרוב המכשירים בשוק שהם בעלי גוף חימום אחד בלבד. בנוסף, הוא בעל שלושה מצבי חום שונים ושני סוגי מהירויות, כך שניתן לעבוד עם הפן בשש דרגות חום שונות לכל סוגי השיער ולהתאים את דרגת וסוג הייבוש באופן מותאם אישית.
בנוסף, הפיה החדשנית מאפשרת נעילה על מסילת המכשיר ולא נופלת בזמן העבודה. מייבש השיער מגיע בצבע שחור.

האופנתי – מייבש שיער בריאותי ומקצועי POWER CLOUD

הוא לא רק מעוצב ואופנתי, הוא גם חדשני! מייבשי השיער הנפוצים בישראל הינם חזקים מאוד, בעלי מצבי חום וקור בלבד ומייבשים באמצעות שידור יונים שליליים. תפקידם של היונים השליליים הוא לסגור את קשקשי השיערה, פעולה אשר עשויה לגרום לפיצול ושבירה של השיער בזמן הייבוש מנוזלים, בעקבות הלחץ הקיטורי והתאדות המים בשיער.

לפן power clowd שני וסתים שונים:
מצב פלוס (+ צד ימין – אור כחול) יונים חיוביים שמשחררים את אדי המים מבלי לפגוע בשיער. נשתמש בו בתהליך ייבוש השיער או במידה ונרצה ליצור נפח בשיער.
מצב מינוס (- צד שמאל – אור ירוק) יונים שליליים לסגירת קשקשי השיער (קוטיקולות) ועיצוב השיער ללא חשמל סטטי. מותיר אותו רך, נעים למגע ועמיד בפני חדירת לחות ונזקי היום יום. נשתמש בו בבואנו לעצב את השיער.

View this post on Instagram

A post shared by אמיקה ישראל (@amika_israel) on

– כדי להימנע מנזק לשיער בעת ייבוש שיערך בעודו רטוב כווני את וסת היונים במכשיר ה- POWER CLOUD למצב חיובי וייבשי את שיערך בבטחה. בשלב השני כששיערך יבש, כווני את וסת היונים למצב שלילי ועכשיו התחילי בפעולת עיצובו.
– ליצירת מראה בעל נפח, השאירי את מייבש השיער על וסת היונים החיוביים והיעזרי בספריי שמפו יבש או בספריי טקסטורה.

– ליצירת מראה מבריק וגמיש, העבירי את וסת היונים למצב שלילי שיסייעו בסגירת קשקשי השיער והיעזרי בשמן טיפולי או בסרום האובליפיחה של אמיקה. עיצוב באופן זה יעניק לשיערך מראה מלא ברק ללא חשמל סטטי וללא נפח.

– לשיפור פעולת המסכה, השמן או האמפולה מומלץ להותיר את החומר למספר דקות על השיער ולאחר מכן לייבש את השיער כשהווסת נמצא על מצב יונים חיוביים. פעולה זו תגרום לפתיחת קשקשי השערה ולהחדרת המסכה ולהענקת טיפול אינטנסיבי.

אז לסיכום – מה בעצם ההבדל העיקרי בין מייבשי השיער?

מייבש ה-blow infra הוא קטן וקל יותר, כמו כן עוצמתו גבוהה יותר והוא מאפשר עבודה ב-6 דרגות חום שונות. טכנולוגיית האינפרא של מייבש שיער זה משדרות יונים שליליים לאורך כל תהליך הייבוש והעיצוב, ובכך מפחיתה חשמל סטטי ומאפשרת עיצוב של שיער נעים למגע ועמיד בפני חדירת לחות.
מייבש ה-power cloud מאפשר גם הוא עבודה עם יונים שליליים בשלב עיצוב השיער, אך כולל גם אפשרות לעבודה עם יוניים חיוביים – אשר משחררים את אדי המים מהשיער מבלי לפגוע בו. מצב היונים החיוביים מיועד לשלב ייבוש השיער או אם רוצים ליצור נפח בשיער. שימוש במצב זה בעת ייבוש השיער מונע פיצול ושבירה של השיער.

ולקינוח כמה טיפים להגנת השיער בעת שימוש בפן:

– מומלץ להכין את השיער כאשר הוא לח באמצעות פריימר וויזרד "הקוסם"  – אשר מקצר את זמן ייבוש השיער באופן משמעותי, מסייע בהתרת קשרים ומזין את השיער מפני נזקי היום יום.

View this post on Instagram

A post shared by amika (@amika) on

– במידה ואת מעוניינת לעצב את השיער באמצעות חום ישיר של פן, מחליק או מסלסל מומלץ להשתמש בספריי מגן The Shield. בספריי המגן יש להשתמש על שיער 100% יבש ורק לאחר מכן לעצב את השיער.  ספריי השילד מגן על עיצוב השיער מפני חום ולחות, מונע חשמל סטטי ומאריך את חיי התסרוקת