שיקום שיער פגום: איך לתקן שיער שנפגם?

הכירי את סדרת השיקום שלנו! השיער שלך יבש ופגום? כך תעניקי לו שיקום והחייאה.

קולקציית השיקום לשיער פגום מציעה מגוון מוצרים המשקמים, משפרים ומצילים שיער שנפגם מנזקי חום, נזקי הסביבה, שימוש בכימיקלים, ועוד.

קולקצית השיקום לשיער פגום
קולקצית השיקום לשיער פגום

הקולקציה אידיאלית לשיקום שיער פגום או שעבר תהליך כימי כמו החלקה או צבע, ולטיפול וחיזוק שיער חלש ושבור, הפורמולה של הקולקציה מכילה את טכנולוגית שיקום-קשרי-השערה, מועשרת בחמאות וחלבונים צמחיים, והוכחה קלינית כמשקמת ומחזקת שיער פגום.

מה בסדרת מוצרי השיקום לשיער יבש ופגום?

הרכיבים העיקריים בפורמולת הסדרה: טכנולוגיית שיקום-קשרי-השערה, רכיב-העל של מוצרי אמיקה, שמן אובליפיחה, חמאת מנגו, חמאת שיאה, חלבונים צמחיים

שמפו שיקום בונה קשרי-שיער מחוזקים! הקצף העשיר של השמפו מנקה בעדינות ובמקביל משקם, מחזק, ומחזיר את השיער הפגום אל מצבו לפני נקודת השבירה

מרכך שיקום בואו נתחבר! לחות אינטנסיבית לשיקום וחיזוק קווצות שיער שנפגמו בעקבות נזקי הסביבה, שימוש בחום, ובכימיקלים.

מסכת שיקום המסכה להתחבר איתה…! מכילה רכיבים משובחים, מסכה מועשרת-במיוחד שתעניק מהפך של ממש לשיער יבש ופגום. הוכחה קלינית כמצמצמת משמעותית שבירת-שיער, מונעת נזק עתידי, מעניקה חוזק לשיער פי 3.2, מעניקה ריכוך פי 8, ומצמצמת את שבירת השיער ב 69%, כל זאת אחרי שימוש אחד בלבד!

הפורמולה מועשרת בטכנולוגית שיקום-קשרי-השערה

חדש! מוצרים חדשים לשיקום מהיר לשיער שזקוק להצלה!

לסדרה האהובה והמוכרת הצטרפו שני חברים חדשים ונחשקים:

החברה הראשונה היא מסכה רב-שימושית לשיקום אינטנסיבי. מסכת-הצלה, המעניקה מספר פעולות במוצר אחד: שיקום חיזוק וגמישות, וכל זה ב-60 שניות בלבד!
היא פועלת לחיזוק השיער ומשקמת נזקי שיער ב 60 שניות בלבד! הוכחה קלינית כמחזקת שיער פי 2.4 * מוסיפה 74% שיקום *, מצמצמת את שבירות השערה ב 58% *

אז מה ההבדל בין 2 המסכות בסדרה? מסכת השיקום מיועדת לשימוש קבוע ולטיפול מתמשך לשיער פגום, המסכה הרב-שימושית היא "טיפול בזק" מהיר ויעיל, והיא מעין ערכת עזרה ראשונה לשיער במצב פגום במיוחד שחייב עזרה.

איך נשתמש:
שיער רגיל: לאחר חפיפה בשמפו ומרכך מסדרת השיקום, יש להניח את הסרום הרב-שימושי על השיער מהשורשים ועד לקצוות. לחכות 60 שניות, ולשטוף.
לשיער פגום: לאחר חפיפה בשמפו ומרכך מסדרת השיקום, יש להניח את הסרום הרב-שימושי על השיער מהשורשים ועד לקצוות. לחכות 10 דקות, ולשטוף.

החבר השני הוא מחולל הניסים של הקצוות המפוצלים! 'הסוגר' קרם טיפולי ועיצובי לקצוות מפוצלים 2 פעולות במוצר 1 לתספורת בבקבוק, ממש כמו סילר, מחזק ואוטם את הקצוות המפוצלים.
בנוסף, הוא מרכך, מחליק, מונע פריזיות, כאילו עכשיו יצאת ממספרה, הוא הוכח קלינית כמחזק, מרכך ומסייע לסגירת קצוות מפוצלים*, מעניק לשיער מראה רך וחלק, מנטרל פריזיות ומסייע בחיזוק השערה למניעת שבירה עתידית, בעל מרקם קליל ללא תחושה שומנית. הקרם מכיל ריכוז גבוה של טכנולוגיית חיזוק קשרי השערה+ רכיבי-על צמחיים מזינים: שמן אובלפיחה, חמאת שיאה, שמן בוראז', תמצית חמאת מנגו וחלבונים מן הצומח. לתוצאות כבר משימוש ראשון, כאילו הרגע הסתפרת!
לתוצאה מיטבית יש למרוח על שיער לח או יבש לכיסוי מלא של הקצוות עד אמצע השיער לפני ייבוש או עיצוב.

*נבדק קלינית לשיקום וחיזוק השיער והפחתת שבירה עתידית.


אבחני את שיערך והתאימי שגרת טיפוח שיער לקיץ בקליק >>>