חלום שמתגשם! הכל על המארז הרב-שימושי הכי מדובר בתחום האיפור וטיפוח השיער

הפאוור קאפל של עולם טיפוח השיער והאיפור חובר לשיתוף פעולה חלומי עם המאפרת, היוטיוברית ובעלת המותג יאנה פרוביז ומותג טיפוח השיער המקצועי מניו יורק amika ומציעות יחד מארז חובה עם 4 מוצרים רב-שימושיים משני-חיים לטיפוח שיער ואיפור מקצועי בקלות וביעילות, מוגש בתיק איפור צבעוני מושלם לנשיאה

להקדיש לשגרת הטיפוח שלנו את הטוב ביותר

החזרה לשגרה, היומיום, הקריירה, הזוגיות, המשפחה, כולנו הפכנו בין אם נרצה ובין אם לא לרבי-פעלים, מולטיטסקינג, מה שמגביל לעיתים את היכולת להשקיע זמן ומשאבים בטיפוח, אבל אין שום סיבה להזניח, בעזרת שגרת טיפוח ומוצרים חדשניים רב-שימושיים, אנו יכולים ויכולות ולהקדיש לשגרת הטיפוח שלנו את הטוב ביותר. למארז נבחרו בקפידה 4 מוצרים חדשניים ורב-שימושיים ארוזים בתיק איפור אופנתי:

MY MULTIPOWER: יאנה פרוביז ו amika מייצגות ומקדמות העצמה

יאנה פרוביז היא יוצרת רבת-פעלים, אשת קריירה, מאפרת מקצועית, ומנהלת מותג ביוטי מוביל לצד היותה אם לשניים. היא החלה את דרכה כמאפרת וביוטרית מובילה, עם הזמן, הביקוש והפופולאריות הגוברת, הקימה את מותג האיפור שבבעלותה. במסגרת העסק היא עושה הכול, מופע של אישה אחת! היא רבת כישרונות ויכולות, מטפלת בכל תחום בעסק בעצמה, החל מפיתוח, יצור, עיצוב, צילום, הגשה, עריכה.

amika היא הגרסה הכי מעניינת של MULTIPOWER. מעבר להיותה מותג מוביל וחדשני לטיפוח ועיצוב שיער, amika כשמה בלטינית- חברה, היא החברה הכי טובה שלך ושל השיער שלך, זו שיודעת, שתמיד ניתן לבטוח בה, ותמיד תעניק את העצה הנכונה, באתר המותג ניתן לאבחן את השיער ולהנות מהתאמה אישית של שגרת טיפוח שיער מתוך 10 סדרות טיפוח שונות ועשרות מוצרים, כך שההתאמה היא מיטבית.

המותג מקדם העצמה אישית, ערכי אינדיבידואליות, גישת שיער חיובית המאפשרת מרחב מכיל ומקבל בו כל אחד ואחת מוזמנים להיות מי שהם, בכל זמן ובכל יום שיער. עם amika כל יום הוא יום שיער טוב.

השקת המוצר ראשון מסדרת מוצרי הפנים הנוזליים LIQUIFY ME של יאנה פרוביז במארז MULTIPOWER

השקת המוצר הראשון מסדרת מוצרי הפנים הנוזליים LIQUIFY ME של יאנה פרוביז במארז MULTIPOWER
המוצר הראשון הרואה אור בסדרת מוצרי הפנים הנוזליים LIQUIFY ME של יאנה פרוביז הוא Pinch Me, סומק בגוון אפרסק ורדרד טבעי בעל פיגמנט עשיר ופורמולה מנצחת, קלילה ונעימה, העשירה ברכיבים מטפחים.
די בנגיעת סומק בודדת על תפוחי הלחיים וטשטושה באמצעות מברשת 01 לבית יאנה פרוביז כדי להתהדר במראה סמוק, חיוני וטבעי העמיד לאורך זמן. את עצמת הפיגמנט ניתן לבנות בקלות לכדי תוצאה אינטנסיבית יותר. הסומק רב תכליתי ואינו עוצר על הלחיים! הוא יפרגן גם לשפתיים זריקת צבע בקלילות ובמהירות.
סומק "Pinch Me" ומברשת 01 הם צוות מנצח!! מברשת 01 הרב תכליתית, רכה אך דחוסה במידה הנכונה ומצטיינת בהנחת סומק, קונטור, שימר, פידור ממוקד, פריימר ואף מייקאפ. בעלת סיבי שיער 100% סינתטיים ייחודיים בטכנולוגיה מהמתקדמות בעולם.
סיבי שיער פרימיום המדמים אבסולוטית שיער טבעי מן החי, המעניקים גימור מושלם לכל איפור! הסיבים הייחודיים יוצרים את המברשת האולטימטיבית, כזו שאינה סופחת חומרים אשר חודרים לתוך סיב השיערה ומכתימים אותה. המברשת בעלות טכנולוגית fast dry וניתנות לחפיפה ושימוש מידי. המברשת הוכתרה ע"י חובבות המותג כמברשת האולטימטיבית להנחת מוצרים יבשים ורטובים כאחד.

המוצרים החדשים בסדרת השיקום המבוקשת של אמיקה לשיקום מהיר לשיער שזקוק להצלה עכשיו במארז MULTIPOWER

לסדרת השיקום האהובה והמוכרת של אמיקה הצטרפו שני חברים חדשים ונחשקים:
החברה הראשונה היא מסכת הצלה רב-שימושית לשיקום אינטנסיבי. מסכת-הצלה, המעניקה מספר פעולות במוצר אחד: שיקום חיזוק וגמישות, וכל זה ב 60 שניות בלבד! ערכת עזרה ראשונה לשיער במצב פגום במיוחד שחייב עזרה.
היא פועלת לחיזוק השיער ומשקמת נזקי שיער ב 60 שניות בלבד! הוכחה קלינית כמחזקת שיער פי 2.4 * מוסיפה 74% שיקום *, מצמצמת את שבירות השערה ב 58% *
החבר השני הוא קרם הסוגר, מחולל הניסים של הקצוות המפוצלים, 2 פעולות במוצר 1 לתספורת בבקבוק, מחזק ואוטם את הקצוות המפוצלים.
בנוסף, הוא מרכך, מחליק, מונע פריזיות, כאילו עכשיו יצאת ממספרה, הוא הוכח קלינית כמחזק, מרכך ומסייע לסגירת קצוות מפוצלים, מעניק לשיער מראה רך וחלק, מנטרל פריזיות ומסייע בחיזוק השערה למניעת שבירה עתידית, בעל מרקם קליל ללא תחושה שומנית. הקרם מכיל ריכוז גבוה של טכנולוגיית חיזוק קשרי השערה+ רכיבי-על צמחיים מזינים: שמן אובלפיחה, חמאת שיאה, שמן בוראז', תמצית חמאת מנגו וחלבונים מן הצומח. לתוצאות כבר משימוש ראשון, כאילו הרגע הסתפרת!


להשיג באתר

loveamika.co.il

yanaproviz.com